Slet Bejbin

(pro přátele POTK; for friends of POTK)
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 19.5.2010, 11:53, středa

:o

Podívejte se, co jsou Poláci schopni "uvařit" za velkolepou celoevropskou akci ze setkání Bejbin na jejich "rodné hroudě" tj. na Grunau/Ježowě. Nehledě na 12 ( ! ) přihlášených.

Kolik jich bude ve skutečnosti a kolik z nich jich bude z Rané, to snad uvidíme s ohledem na počasí osobně až o víkendu.
:roll:
Přílohy
bannerJG.gif
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 24.5.2010, 16:25, pondělí

Na Grunówě / Ježowě létání v sobotu a neděli. V pondělí počasí nepřálo. Další zprávy budou mít naši členové ve Zpravodaji č. 40 a fotografie z akce budou (už brzy) na fotogalerii www.potk.cz.
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 17.6.2010, 23:24, čtvrtek

Valná hromada společnosti vlastníků Grunau Baby přijala naši nabídku o uspořádání Baby Treffen v červnu 2011 na Rané.
:arrow: Bližší informace lze získat na baby2011@lkra.cz
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 31.8.2010, 20:24, úterý

Upřesněn termín sletu Bejbin na Rané :
11. - 13. 6. 2011
Pro zájemce o prodloužený pobyt bude setkání organizováno po celý následující týden, tj. do 18. 6.
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 29.12.2010, 16:48, středa

:P
Přílohy
pozvkra1m.jpg
baby2011.jpg
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 18.6.2011, 19:31, sobota

Letošní mezinárodní slet Bejbin se vydařil. Počasí přálo. Dnes (sobota 18.6.) byl odjezdový den. Všechny dva Z-24 Krajánek zůstávají až do zítřka. Přeletářskou soutěž o pohár Erwina Primavesi vyhrál Jiří Leník splněným cílovým letem z Rané do německého Hermsdorfu. Další informace a fotografie jsou na stránkách sletu http://www.baby2011.comehere.cz, ale také na http://www.letistecr.cz/akce-a-souteze/ ... ojila.aspx, nebo http://www.kolmanl.info/?show=show_txt& ... ection=LVV;
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 20.6.2012, 20:01, středa

:shock: Jediná (dosud) zveřejněná informace ze sletu Bejbin 2012 v polském Ježówě je na :arrow:
http://www.aeromania.com.pl/samoloty/17 ... 1-31052012
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 24.7.2012, 23:34, úterý

-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 10.6.2014, 13:19, úterý

Pár fotek ze sletu Bejbin 2014 na Ježowě poslal Jirka Leník :arrow:
Přílohy
P6060003.JPG
P6041795.JPG
P6041822.JPG
P6051831.JPG
P6061857.JPG
P6041809.JPG
P6041819.JPG
-jm-
Uživatelský avatar
Josef Mezera
Příspěvky: 368
Registrován: 4.11.2008, 0:16, úterý

Re: Slet Bejbin

Příspěvek od Josef Mezera » 19.5.2016, 21:54, čtvrtek

Babytreffen 2016 na Ježowe
Přílohy
jezow2016m.jpg
nastartu_o.jpg
olyBKKo.jpg
t21_HRD_4135o.jpg
krajanek8193o.jpg
babyOE0254dPoll.jpg
babySm_o.jpg
Krajanek_8193o.jpg
-jm-
Odpovědět