Nabídka VT 425

(pro přátele POTK; for friends of POTK)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš Mezera
Vedení POTK
Příspěvky: 45
Registrován: 9.11.2008, 21:19, neděle

Nabídka VT 425

Příspěvek od Tomáš Mezera » 19.6.2012, 10:14, úterý

Dobrý den,

zůstal mi po otci Šohaj 425 a nemám o něj zájem, tak jsme se chtěla zeptat, da by o něj případně neměl zájem někdo z vašeho klubu. Šohaj je po rekonstrukci, je kompletní (některé díly jsou dokonce i náhradní navíc, jako např. kýlovka), ale nebyl znovu uveden do provozu. Křídla i kormidla jsou potažená, řízení je přelanováno. V rámci rekonstrukce byly provedeny i zátěžové trhací zkoušky - protokol mám k dispozici.

Hlavní problém je v tom, že trup je umístěn v bytě, v 5. patře panelového domu v Praze na Opatově (nahoru byl vytažen kladkou) a byt je potřeba co nejdříve vyklidit. Křídla jsou v hangáru, kousek od Prahy. Vzhledem k umístění trupu nabízíme Šohaje levně, za 10-15 tis. podle příslušenství, které by si zájemce k Šohaji vzal.

Kromě toho je v bytě celá řada dalších leteckých věcí a materiálu, jako nová letecká plátna a pasparty, dvě nepoužité radiostanice LS-5 (jedna sólo, jedna s interkomem), nějaké pitotky z plachťáků atp.

Pokud byste věděl o někom, kdo by měl o Šohaj zájem, tak se mi může ozvat na tel. 721 731 609, případně na můj mail.


--
Zdraví

Monika Kašparová

Tel: 721 731 609
Email: monika.kasparova@gmail.com
Odpovědět