Stránka 1 z 2
Slet Bejbin
Napsal: 19.5.2010, 11:53, středa
od Josef Mezera
Podívejte se, co jsou Poláci schopni "uvařit" za velkolepou celoevropskou akci ze setkání Bejbin na jejich "rodné hroudě" tj. na Grunau/Ježowě. Nehledě na 12 ( ! ) přihlášených.
Kolik jich bude ve skutečnosti a kolik z nich jich bude z Rané, to snad uvidíme s ohledem na počasí osobně až o víkendu.

Re: Slet Bejbin
Napsal: 24.5.2010, 16:25, pondělí
od Josef Mezera
Na Grunówě / Ježowě létání v sobotu a neděli. V pondělí počasí nepřálo. Další zprávy budou mít naši členové ve Zpravodaji č. 40 a fotografie z akce budou (už brzy) na fotogalerii
www.potk.cz.
Re: Slet Bejbin
Napsal: 17.6.2010, 23:24, čtvrtek
od Josef Mezera
Valná hromada společnosti vlastníků Grunau Baby přijala naši nabídku o uspořádání
Baby Treffen v červnu 2011 na Rané.

Bližší informace lze získat na
baby2011@lkra.cz
Re: Slet Bejbin
Napsal: 31.8.2010, 20:24, úterý
od Josef Mezera
Upřesněn termín sletu Bejbin na Rané :
11. - 13. 6. 2011
Pro zájemce o prodloužený pobyt bude setkání organizováno po celý následující týden, tj. do 18. 6.
Re: Slet Bejbin
Napsal: 29.12.2010, 16:48, středa
od Josef Mezera
Re: Slet Bejbin
Napsal: 18.6.2011, 19:31, sobota
od Josef Mezera
Letošní mezinárodní slet Bejbin se vydařil. Počasí přálo. Dnes (sobota 18.6.) byl odjezdový den. Všechny dva Z-24 Krajánek zůstávají až do zítřka. Přeletářskou soutěž o pohár Erwina Primavesi vyhrál Jiří Leník splněným cílovým letem z Rané do německého Hermsdorfu. Další informace a fotografie jsou na stránkách sletu
http://www.baby2011.comehere.cz, ale také na
http://www.letistecr.cz/akce-a-souteze/ ... ojila.aspx, nebo
http://www.kolmanl.info/?show=show_txt& ... ection=LVV;
Re: Slet Bejbin
Napsal: 20.6.2012, 20:01, středa
od Josef Mezera

Jediná (dosud) zveřejněná informace ze
sletu Bejbin 2012 v polském Ježówě je na
http://www.aeromania.com.pl/samoloty/17 ... 1-31052012
Re: Slet Bejbin
Napsal: 24.7.2012, 23:34, úterý
od Josef Mezera
Re: Slet Bejbin
Napsal: 10.6.2014, 13:19, úterý
od Josef Mezera
Pár fotek ze sletu Bejbin 2014 na Ježowě poslal Jirka Leník

Re: Slet Bejbin
Napsal: 19.5.2016, 21:54, čtvrtek
od Josef Mezera
Babytreffen 2016 na Ježowe