To jsi určitě napsal jen proto, že na jedný z těch fotek je Tvůj stroj.... Přiznej se...Je vidět že co je staré a dřevěné je prostě fotogenické.
Teď vážně. Je to moc dobře... Jen tak dál...
Přejít na rozšířené vyhledávání
To jsi určitě napsal jen proto, že na jedný z těch fotek je Tvůj stroj.... Přiznej se...Je vidět že co je staré a dřevěné je prostě fotogenické.